HON Verse HBV-VSH48 Shelf - x 48" Width x 12.8" Depth - Finish: Light Gray - Durable - For Workstation, Book, Binder, Office - 1 Each
Available
Item Code: BSXVSH48GYGY
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref BSXVSH48GYGY
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
14lb
Height
3.3in
Width
15.3in
Length
51in
Catalog Page Number
F43
Application/usage
Workstation
Brand
HON
Brand Name
HON
Category
Panel Accessories
Color Family
Gray
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
48" Width x 12.8" Depth
Features
Durable
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH48GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Color/Finish
Light Gray
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH48
Product Name
Verse HBV-VSH48 Shelf
Product Type
Shelf
Width
48"
Call for price
Compare
Available
Item Code: BSXVSH48GYGY
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref BSXVSH48GYGY
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
14lb
Height
3.3in
15.3in
Length
51in
Catalog Page Number
F43
Application/usage
Workstation
Brand
Brand Name
Category
Panel Accessories
Color Family
Gray
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
48" Width x 12.8" Depth
Features
Durable
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH48GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Color/Finish
Light Gray
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH48
Product Name
Verse HBV-VSH48 Shelf
Product Type
Shelf
48"