HON Verse HBV-VSH30 Shelf - x 30" Width x 12.8" Depth - Glide, Durable - For Workstation, Book, Binder, Office - 1 Each
Available
Item Code: BSXVSH30GYGY
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref BSXVSH30GYGY
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
9lb
Height
1in
Width
12.8in
Length
30in
Catalog Page Number
F43
Application/usage
Workstation
Brand
HON
Brand Name
HON
Category
Panel Accessories
Color/Finish Details
Light Gray Trim
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
30" Width x 12.8" Depth
Features
Glide
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH30GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH30
Product Name
Verse HBV-VSH30 Shelf
Product Type
Shelf
Width
30"
Call for price
Compare
Available
Item Code: BSXVSH30GYGY
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref BSXVSH30GYGY
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
9lb
Height
1in
12.8in
Length
30in
Catalog Page Number
F43
Application/usage
Workstation
Brand
Brand Name
Category
Panel Accessories
Color/Finish Details
Light Gray Trim
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
30" Width x 12.8" Depth
Features
Glide
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH30GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH30
Product Name
Verse HBV-VSH30 Shelf
Product Type
Shelf
30"