HON Verse HBV-VSH24 Shelf - x 24" Width x 12.8" Depth - Finish: Light Gray - Durable - For Workstation, Book, Binder, Office - 1 Each
Available
Item Code: BSXVSH24GYGY
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref BSXVSH24GYGY
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
33lb
Height
3.3in
Width
15.3in
Length
33in
Catalog Page Number
F43
Application/usage
Workstation
Brand
HON
Brand Name
HON
Category
Panel Accessories
Color Family
Gray
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
24" Width x 12.8" Depth
Features
Durable
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH24GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Color/Finish
Light Gray
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH24
Product Name
Verse HBV-VSH24 Shelf
Product Type
Shelf
Width
24"
Call for price
Compare
Available
Item Code: BSXVSH24GYGY
Manufacturer The HON Company
Manufacturer Ref BSXVSH24GYGY
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
33lb
Height
3.3in
15.3in
Length
33in
Catalog Page Number
F43
Application/usage
Workstation
Brand
Brand Name
Category
Panel Accessories
Color Family
Gray
Country of Origin
United States
Depth
12.8"
Dimensions
24" Width x 12.8" Depth
Features
Durable
Manufacturer
The HON Company
Manufacturer Part Number
BSXVSH24GYGY
Manufacturer Website Address
http://www.hon.com
Packaged Quantity
1 each
Product Color/Finish
Light Gray
Product Line
Verse
Product Model
HBV-VSH24
Product Name
Verse HBV-VSH24 Shelf
Product Type
Shelf
24"